BackZurückZpět

Z BUDĚJOVICKÉHO BUDVARU PO ROCE ZNOVU ZNÍ: SLÁVA PIVU! NÁRODNÍ PIVOVAR ZVE NA DRUHÝ ROČNÍK SVÉHO PIVNÍHO FESTIVALU

9.7.2024
Aktuality

České Budějovice 9. 7. 2024 - Přímo uvnitř areálu Budějovického Budvaru se ve dnech 19. a 20. 7. 2024 uskuteční druhý ročník pivního festivalu Sláva pivu! Představí se zde přední české minipivovary, vyhlášení foodtruckeři a pro návštěvníky je také připraven bohatý doprovodný program, včetně speciálních prohlídek pivovaru.

Skvělé pivo, jídlo a nezapomenutelné zážitky. To čeká návštěvníky pivního festivalu Sláva pivu, který se letos uskuteční ve dnech 19. a 20. 7. 2024 přímo v areálu Budějovického Budvaru. Lidé se mohou těšit na pestrý výběr předních českých minipivovarů a samozřejmě i na piva z Budějovického Budvaru. O občerstvení se postarají vyhlášení lokální foodtruckeři.

Na oba dny festivalu je připraven bohatý doprovodný program. Představí se zajímavé kapely, místní sportovní kluby, ale i známí influenceři. Návštěvníci se stanou svědky kuchařské show a při škole čepování uvidí budvarské výčepní mistry v akci. V rámci festivalu si Budějovický budvar připravil také speciální prohlídky, díky kterým budou mít lidé možnost poznat národní pivovar v jedinečném světle. Prohlídky je nutné si dopředu rezervovat, jejich kapacita je omezená.

A protože pivo je nejlepší ze skla, v ceně vstupného (250 Kč) obdrží každý degustační skleničku speciálně připravenou na ochutnávkové množství 1 dcl. Tu si mohou návštěvníci při odchodu odnést jako unikátní suvenýr. Více informací o akci a možnosti zakoupení vstupenky naleznete na www.slavapivu.cz.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.