BackZurückZpět

V nové kampani značky Budweiser Budvar vystupují osobnosti Galerie NE

29.4.2014
Aktuality
Podporujeme

Jedná se o NE nahrazování původních surovin, NE zkrácení 90 dnů ležení, NE prodeji vlastního jména a NE přesunutí výroby z Českých Budějovic. Alegorické rytíře – obránce hodnot značky, kteří vystupovali v komunikaci značky v uplynulých dvou letech – nahrazuje v nové kampani symbol štítu, který odráží útoky těch elementů, které v současné době často kazí pověst tradičního pivovarnictví a poctivého piva a mají neblahý vliv na jeho kvalitu. Hlavními nosiči této části kampaně budou venkovní reklamní plochy a propagační materiály v restauracích a prodejnách.

Druhá, imageová část se věnuje hodnotám značky. Její nosnou částí jsou televizní spoty doplněné tiskovými vizuály hlavních postav kampaně, kterými jsou lidé vybraní z galerie často neznámých hrdinů současnosti – Galerie NE (www.galerie-ne.cz). Po loňské dvojici Tříska-Pollert vybírá značka Budweiser Budvar další dvě osobnosti. Hrdiny televizní kampaně jsou Stanislav Tišer, romský boxer, který se snaží přilákat mladé narkomany z ulice ke sportu, a Petr Němec, jehož boj proti bankovním poplatkům se stal diskutovaným mediálním tématem - dva muži, kteří se nebojí říci NE. „Záměrně jsme vybrali osobnosti, které nejsou příliš známé, aby věhlas jejich jmen nepřebíjel samotnou myšlenku kampaně. A sice že to, čemu řekneme ne, o nás vypovídá více než to, nač kýváme. NE našich hrdinů jsou lidská, univerzální a jasná,“ vysvětluje Jana Kubištová. „Naše značka ani NE našich hrdinů nejsou o snadných výhrách. Nejdůležitější je fakt, že se vůbec odvažujeme vyslovit svá NE a že se snažíme zabránit tomu, co považujeme za špatné, a to bez ohledu na sílu protivníka,“ uzavírá Jana Kubištová.

Stanislav Tišer
Bývalý československý reprezentant v boxu řekl NE tomu, aby se děti na pražském Žižkově toulaly po ulicích a braly drogy. Proto pro ně z vlastních peněz postavil tělocvičnu, kam mohou po škole chodit boxovat. Samozřejmě zadarmo, jen aby přišly na jiné myšlenky. Více informací o NE, které řekl S. Tišer, najdete ZDE.

Petr Němec
Právník, který se postavil bance, která mu protiprávně účtovala poplatek za vedení úvěrového účtu. Jeho čin inspiroval statisíce Čechů, kteří pak společně donutili banky, aby si přestaly poplatky účtovat. Více informací o NE, které řekl P. Němec, najdete ZDE.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.