BackZurückZpět

Speciální pivo BUD Premier Select z Budějovického Budvaru získalo v soutěži Znojemský hrozen druhou cenu

17.9.2009
Budweiser Budvar
Ocenění

Speciální pivo BUD Premier Select, které vyrábí Budějovický Budvar, získalo v soutěži speciálních a neobvyklých piv „Znojemský hrozen 2009“ druhou cenu v kategorii světlých speciálních piv. BUD Premier Select je 16° pivo s obsahem alkoholu 7,6 %. Při jeho výrobě je hlavní důraz kladen na velmi dlouhé zrání (ležení) piva v ležáckých tancích, které u piva BUD Premier Select trvá 200 dnů a je několikanásobně delší, než u běžného ležáku. Dlouhé zrání ve spojení s použitím nejkvalitnějších surovin vede k mimořádně lahodné a vyvážené chuti piva BUD Premier Select. BUD Premier Select je výborným doplňkem slavnostního oběda nebo večeře. Na trh se dodává pouze v lahvích o objemu 0,33 litru.

„Speciální piva jsou chuťově velice rozmanitá a konkurence mezi nimi je velmi ostrá. Proto jsme velmi rádi, že náš zástupce získal od hodnotitelské komise druhou cenu,“ říká Petr Samec, PR manažer Budějovického Budvaru.

Soutěž speciálních a neobvyklých piv „Znojemský hrozen 2009“ se letos konala poprvé a byla součástí XI. ročníku Mezinárodního festivalu televizních a rozhlasových pořadů o gastronomii ve Znojmě. Odborným garantem soutěže byl Výzkumný ústav pivovarský a sladařský, a.s. a organizátorem společnost PORT spol. s r.o. Piva hodnotily dvě nezávislé subkomise – panel expertů (12 členů) a panel osobností (8 členů). Celkem bylo ve třech kategoriích hodnoceno 26 značek piva.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.