BackZurückZpět

Pro Svátek sousedů je na trhu dárkové balení ležáku Budweiser Budvar v jednolitrové láhvi

24.5.2016
Budweiser Budvar
Aktuality
Inovace

V obchodech po celé republice se objevila limitovaná edice světlého ležáku Budweiser Budvar. Tentokrát se jedná o zajímavou obalovou inovaci: láhev má objem jeden litr a je zabalena v exkluzivní dárkové krabici. Originální designová láhev typu Champagne se vyznačuje výrazným plastickým embossingem, který zobrazuje znak města České Budějovice, logo Budweiser Budvar a tradiční budvarský symbol – štít s písmenem „B“. Embossing nahrazuje klasickou etiketu a povinné informace o produktu jsou vytištěné na kartonovém obalu.

„Jednou z vhodných příležitostí, jak naší novinku využít, je Svátek sousedů, který se slaví koncem května. Litrová láhev je pro jednoho člověka příliš velká a přímo vybízí k tomu, abychom se o její obsah s někým podělili – právě třeba se svými sousedy. Kromě toho se taková láhev dá využít jako sympatický dárek,“ říká Ing. Marek Honetschläger, manažer pro inovace z Budějovického Budvaru. Atypické láhve budou určitě zajímat sběratele.

Atraktivní obal zaujme i všechny, kteří cestou na návštěvu shánějí malou pozornost pro hostitele. Jednolitrová láhev bude dostupná ve vybraných prodejních řetězcích do vyprodání zásob. Doporučená prodejní cena je 149,- Kč. Marketingová podpora je plánována pouze v místech prodeje. Láhve budou v prodejnách výrazně viditelné. Pomůže k tomu unikátní kartonový display, který slouží zároveň jako přepravní obal i jako stojan k vystavení přímo na prodejní ploše.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.