BackZurückZpět

Pivo Budweiser Budvar oficiální pivo „Madonna – Sticky & Sweet Tour 2009“

10.8.2009
Budweiser Budvar
Podporujeme

Budějovický Budvar, n.p. v rámci svých marketingových aktivit již několik let podporuje i významné kulturní události. Značka Budweiser Budvar letos získala status „Oficiální pivo Madonna – Sticky & Sweet Tour“. Na koncertě Madonny proto bude pro návštěvníky připraveno nepasterované tankové pivo, jehož čepování bude zajišťovat tým asi 70 lidí z Budějovického Budvaru. K dispozici bude celkem 50 výčepů. Madonna vystoupí v Praze v rámci své show „Sticky & Sweet Tour 2009“ ve čtvrtek 13. srpna.

„Přesto, že podávání dobře ošetřeného piva na podobných akcích je organizačně obtížné, je náš tým připraven zajistit nejvyšší kvalitu a rychlost obsluhy. Pro tento koncert máme vyčleněno 70 pracovníků a dva kamiony, jeden s technikou a druhý s pivem. Doufáme, že si tak všichni vychutnají nejen atmosféru koncertu, ale i naše pivo,“ říká Petr Klein, referent promoakcí Budějovického Budvaru.

Budějovický Budvar připravil pro fanoušky také soutěž o vstupenky na koncert. Soutěž probíhala ve dnech 27. července až 6. srpna na stránkách www.budvar.cz. Celkem mohli soutěžící vyhrát 10 vstupenek.

Madonna, popová královna, zavítá do Prahy již podruhé. Nyní v rámci své show „Sticky & Sweet Tour 2009“. První část tohoto turné začala 23. srpna 2008 ve Walesu a probíhala na 58 místech v Americe, Kanadě a Evropě. Vzhledem k tomu, že koncerty byly velmi úspěšné, rozhodla se Madonna své turné obnovit. V rámci jeho druhé části, tak již vystoupila např.
v  Petrohradě, Tallinu a Oslu. Do Prahy se Madonna chystá 13. srpna, její koncert proběhne v přírodním amfiteátru na pražském Chodově.

Budějovický Budvar, národní podnik
Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Téměř polovina produkce je vyvážena do více než 50 zemích všech světadílů. V roce 2008 zvýšil Budějovický Budvar výstav piva meziročně o 4,5 % a dosáhl objemu 1 312 580 hektolitrů. Hrubý zisk pivovaru se v roce 2007 meziročně zvýšil o 13 % na celkových 302 milionů Kč. Od roku 1991 investoval Budějovický Budvar do své modernizace a rozvoje asi 3,5 miliardy Kč.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.