BackZurückZpět

Piva z Budějovického Budvaru získala dvě medaile v britské pivní soutěži

2.10.2012
Budweiser Budvar
Ocenění

Soutěž International Beer Challenge patří mezi nejvýznamnější mezinárodní pivní soutěže. Do letošního ročníku se přihlásily pivovary ze 26 zemí. Přihlášené vzorky bojovaly o medaile v 7 pivních třídách, které byly rozděleny do celkem 62 kategorií. Více informací o soutěži najdete zde.

„V porotě byli zastoupeni přední britští odborníci a proto nás těší, že před nimi naše piva obstála,“ říká Ing. Adam Brož, Ph.D., sládek Budějovického Budvaru. Předsedou poroty byl Jeff Evans, mezinárodně uznávaný odborník na pivo, mimo jiné editor sedmi vydání publikace „CAMRA's Good Bottled Beer Guide“ a držitel britského titulu „Beer Writer of the Year“. Více informací o Jeffu Evansovi najdete na www.insidebeer.com.

Spojené království je po Německu a Slovensku třetím nejdůležitějším exportním teritoriem pro značku Budweiser Budvar. Britští zákazníci vnímají značku Budweiser Budvar velmi příznivě a řadí ji mezi značky s nejlepším image. Svědčí o tom řada medailí z britských pivních soutěží nebo fakt, že v letech 2004 a 2006 byl Budweiser Budvar, jako dosud jediná česká značka, zařazen do prestižního seznamu „Coolbrands“, tedy seznamu „in“ značek, které udávají tón životního stylu ve Velké Británii. V roce 2011 se značka Budweiser Budvar podílela na celkovém importu piva z ČR do Británie z 38% (zdroj: statistiky ČSPS).

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.