BackZurückZpět

Partnerství s Českým paralympijským výborem

4.9.2023
Aktuality

České Budějovice 4. 9. 2023 – Budějovický Budvar se stal novým oficiálním partnerem českých paralympioniků. Spolupráci svými podpisy stvrdili ředitel národního pivovaru Petr Dvořák a předseda Českého paralympijského výboru Zbyněk Sýkora.

Budějovický Budvar se nově stal oficiálním partnerem Českého paralympijského výboru. Jeho předseda Zbyněk Sýkora a ředitel národního pivovaru Petr Dvořák partnerství, které prozatím potrvá do konce roku 2026, stvrdili svými podpisy symbolicky přesně rok před zahájením XVII. letních paralympijských her v Paříži 2024.

„V Budějovickém Budvaru věříme, že naše práce nekončí pouze u prodaného piva a spokojeného zákazníka. Český paralympijský tým neustále dokazuje, že za všech okolností existuje cesta, jak se ve světě ukázat, prosadit se a uspět. To je filozofie nám blízká a inspirativní, proto jsem rád, že můžeme spojit naše síly v rámci tohoto partnerství,“ řekl ředitel Budějovického Budvaru Petr Dvořák.

„Partnerství nám nejen poskytuje finanční jistotu, ale také dodává sílu pro splnění vytyčeného strategického plánu Českého paralympijského týmu na nadcházející období. Jsme také pevně přesvědčeni, že tato začínající spolupráce významně přispěje k ještě kvalitnější přípravě parasportovců nejen pro nadcházející paralympiádu v Paříži, ale i pro tu další, která se v roce 2026 odehraje v Itálii. Jsme zkrátka plni nadšení a věříme, že společně budeme schopni inspirativně reprezentovat sílu lidského ducha prostřednictvím parasportu,“ uvedl předseda Českého paralympijského výboru Zbyněk Sýkora.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.