BackZurückZpět

Pardál Team ladí fichtla na závod v Adamově a těší se na první body ve Fichtl Cup Serie

12.5.2016
Pardál

Již několik sezón má za sebou seriál závodů malých historických motocyklů Fichtl Cup Serie. Letošní rozpis obsahuje sedm závodů na čtyřech osvědčených okruzích: Vlkovice, Adamov, Lišov – Čánkov a Slověnice. Závodní stroje jsou rozdělené do kategorií Stodolák, Klasik, Speciál a Super sport. Každý jezdec absolvuje během závodu 2 x 20 minut a počítají se odjetá kola.

Startovní pole v kategorii „Stodolák“ letos rozšířil Pardál Team. Přes solidní technické zázemí, kvalitu stroje Jawa 21 Sport i veliké ambice týmové jedničky Šnega nelze výsledek prvního závodu ve Vlkovicích považovat za vyložený úspěch. Video z Vlkovic uvidíte zde. Ani vocas, který byl plně v souladu s pravidly upevněn na zadní části soutěžního fichtla, bohužel nestačil k lepšímu než 22. místu. Pro Šnega to sice znamenalo nulový bodový zisk, ale dobrou náladu jezdce ani sponzorů to příliš nepokazilo. Prozatím panuje optimismus.

„Jednoznačně selhala technika, nikoliv lidský faktor. Hlavní cíl jsme splnili – bavili jsme se my a věříme, že i všichni fanoušci značky Pardál, kteří Fichtl Cup sledovali na místě nebo na internetu. Pro nadcházející závod v Adamově ladíme náš závodní stroj velmi zodpovědně – zvláště se věnujeme ovinutí vocasu kolem zadního blatníku – a věříme v daleko lepší výsledek,“ komentuje výkon z Vlkovic Zdeněk Filip, zástupce hlavního sponzora – značky Pardál.

Druhý závod Fichtl Cup Serie startuje na terénním okruhu kolem Hůrského rybníka v Adamově v sobotu 14. května v 12:00. Vstup je zdarma.

Fichtl cup

Šneg – oficiální životopis
Narodil se koncem 20. století a je držitelem řidičského průkazu skupiny AM i několika dalších skupin. Velmi ambiciózní jezdec, který jede svou první sezónu a může tedy pouze překvapit. Důvěru vedení týmu v jeho schopnosti nejlépe ilustruje fakt, že získal exkluzivní smlouvu a tým se zavázal, že nikdy nebude angažovat jiného jezdce. Je velmi skromný a netouží po popularitě. Proto na závodech nikdy neodhaluje svou tvář a s médii odmítá komunikovat. Jeho pravou totožnost zná jen několik lidí z realizačního týmu a sponzoři.

Pardál Team – technika a lidé
závodní stroj: Jawa 21 Sport – kategorie „Stodolák“
týmová jednička: Šneg
týmová dvojka: tým nemá dvojku ani trojku dokonce ani náhradníka – Šneg je jediným jezdcem
další členové týmu: 2 asistentky a mechanik
hlavní sponzor: Pardál

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.