BackZurückZpět

Národní pivovar Budějovický Budvar se stal zaměstnavatelem regionu

17.5.2023

První místo soutěže Sodexo Zaměstnavatel regionu 2023 si včera v kategorii zaměstnavatel do 5.000 zaměstnanců v Jihočeském kraji odnesl Budějovický Budvar. 

Zaměstnavatel roku je nejprestižnější soutěž pro zaměstnavatele v Česku. Hodnocení probíhá celosvětově uznávanou metodikou Saratoga od společnosti PwC. Saratoga zajišťuje maximální objektivitu v hodnocení firem. Společnosti jsou hodnoceny ve 14 ukazatelích rozdělených do 3 oblastí. Každá oblast má přitom svoji váhu, kterou se podílí na celkovém výsledku.

V úterý 16. května 2023 odpoledne se zástupci pořádajícího Klubu zaměstnavatelů a generálního partnera, společnosti Sodexo Benefity, sešli se zástupci vítězných firem z Jihočeského kraje a z Kraje Vysočina. Slavnostní dekorování proběhlo v hotelu Artaban v Žirovnici.

„Kontinuálně usilujeme o budování silné a stabilní firemní kultury. Tu stavíme na čtyřech pilířích: otevřenosti, důvěře, neformálnosti a zábavě. Tyto hodnoty se promítají do všech našich aktivit, ať už je to nábor, onboarding, odměňování, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců nebo třeba komunikace. Usilujeme o to, aby se naši zaměstnanci cítili být skutečnými ambasadory pivovaru, aby nás nevnímali pouze jako zaměstnavatele, ale žili s námi příběh naší značky a byli hrdí na to, že jsou jeho součástí. Ocenění si velice vážíme. Utvrdilo nás to v tom, že to, co děláme dává smysl a rozhodně bychom v tom měli pokračovat.“ okomentovala vítězství Lucie Šitrová, HR Business Partner Budějovického Budvaru n. p.

Dalším želízkem národního pivovaru v ohni jsou kariérní stránky www.budejovickybudvar.jobs.cz a náborové video pivovaru. Jako projekt se účastní regionální kvalifikace soutěž Cena personalistů za nejlepší HR projekt.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.