BackZurückZpět

Na koncertech Depeche Mode v České republice i Slovensku se bude exkluzivně čepovat pivo Budweiser Budvar

17.6.2009
Podporujeme

Budějovický Budvar, n.p. i v letošním roce pokračuje ve sponzorských aktivitách zaměřených na události z oblasti kultury. Značka Budweiser Budvar letos získala status „Oficiální pivo koncertu“ skupiny Depeche Mode v České republice a na Slovensku. Pro návštěvníky bude připraveno nepasterované tankové pivo. K dispozici bude celkem 50 výčepů, o které se bude starat tým asi 80 lidí z Budějovického Budvaru. Bude tak zaručena nejvyšší kvalita čepovaného piva. Fanoušci se navíc mohli zúčastnit soutěže o vstupenky, která běžela od 1. června do 17. června na stránkách www.budvar.cz.

„Věříme, že atmosféru vystoupení této hudební světové legendy příjemně dokreslí i naše pivo. Podávání piva v nejvyšší kvalitě na těchto koncertech je organizačně velmi náročné. Na každý z koncertů musíme dopravit dva kamiony materiálu a techniku začínáme stavět již o den dříve,“ říká Petr Klein, referent promoakcí Budějovického Budvaru.

Skupina Depeche Mode připravila své světové turné "Tour Of The Universe" při příležitosti vydání svého alba „Sounds Of The Universe“, které vyšlo 17. dubna. Turné začalo předkoncertem 6. května v Lucembursku a oficiálně bylo zahájeno 10. května v izraelském Tel Avivu. Vzhledem k enormnímu zájmu fanoušků bylo turné prodlouženo až do začátku příštího roku. Koncert v Bratislavě se uskuteční v pondělí 22. června na fotbalovém stadionu Inter, v Praze pak o tři dny později, tj. ve čtvrtek 25. června v multifunkčním areálu Eden. Více informací o pražském koncertě naleznete na stránkách www.stadioneden.cz.

Koncert Depeche Mode není jediným, kde se v letošním roce fanoušci dobré hudby setkávají s pivem z Budějovického Budvaru. V letošním roce to budou například koncerty Lennyho Krawitze (19.6.) a Madonny (13.8.). O minulém víkendu proběhl v Českých Budějovicích Budvar Fest, na kterém vystoupilo devět českých i zahraničních rockových formací. Další hudební vystoupení připraví Budějovický Budvar v rámci tradičního Dne v Budvaru, který se letos koná 12. září.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.