BackZurückZpět

Doudlebská mládenecká koleda navštíví Masné krámy

8.3.2011
Masné krámy

V úterý 8. března od 16 hodin proběhne v centru Českých Budějovic tradiční masopustní koleda. Letos mohou lidé v ulicích potkat všechny tři typické jihočeské koledy – tedy mládeneckou, slaměnou i mečovou. Po udělení povolení ke koledování v ulicích města primátorem (v 16:00) se koledníci přesunou k děkanství u sv. Mikuláše, kde dostanou kolem 16:30 hodin požehnání. Následovat bude koledování v okolí náměstí Přemysla Otakara II.

Po ukončení programu v ulicích se část koledníků – Doudlebská mládenecká koleda a jejich maškarádi – přesune do Masných krámů. Společně s dechovou kapelou Šumavanka tam budou koledníci a muzikanti od 17 do 18 hodin koledovat, hrát a zpívat hostům restaurace. „Koledníci chodí do Masných krámů pravidelně již od roku 2008. Na základě zkušeností z minulých let jsme v přední části pivnice připravili improvizovaný taneční parket,“ říká Tomáš Olejník, vedoucí oddělení gastro Budějovického Budvaru.

Masné krámy patří se 190 místy k sezení mezi největší restaurace v Českých Budějovicích. Restaurace je otevřena denně, v pondělí až čtvrtek od 10:30 do 23:00 hodin, v pátek a sobotu od 10:30 do 24:00 hodin a v neděli od 10:30 do 21:00 hodin. Další informace o Masných krámech včetně menu a termínů jednotlivých gastroakcí najdete na www.masne-kramy.cz.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.