BackZurückZpět

Budweiser Budvar podpoří festival Okolo Třeboně

7.6.2011
Budweiser Budvar
Pivovar
Podporujeme

Budějovický Budvar, n.p. v rámci svých marketingových aktivit již mnoho let podporuje významné kulturní události, především v Jihočeském kraji. Proto se značka Budweiser Budvar letos, již po druhé, stala „Oficiálním pivem festivalu Okolo Třeboně“. Festival Okolo Třeboně oslaví letos již 20. výročí a jeho program nabídne nejen vystoupení nejzajímavějších interpretů z jeho historie, ale i nové tváře a objevy.


„Jsem moc rád, že jak v minulém roce, tak při letošním jubilejním dvacátém ročníku je naším hlavním partnerem a Oficiálním pivem festivalu Okolo Třeboně značka Budweiser Budvar, protože k dobrému festivalu patří dobré pivo. A myslím, že tradice je ta nejlepší známka kvality,“ říká Pavel Barnáš, zakladatel a dramaturg festivalu Okolo Třeboně. „Program slibuje velmi zajímavé interprety a my věříme, že naše pivo zážitky návštěvníků ještě zpříjemní,“ dodává Petr Samec, PR manažer Budějovického Budvaru.


Budějovický Budvar podporuje kulturní dění i investicemi do dalších projektů. V letošním roce to jsou například Jihočeské divadlo, Slavnosti pětilisté růže nebo Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově. V sobotu 18. června proběhne v Českých Budějovicích již pátý ročník rockového festivalu Budvar Fest. Značka Budweiser Budvar bude také generálním partnerem festivalů Basinfirefest ve Spáleném Poříčí a Mighty Sounds v Táboře. Významnou akcí s bohatým hudebním programem bude i tradiční Den v Budvaru, který se letos uskuteční 10. září.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.