BackZurückZpět

Budweiser Budvar partnerem 44. ročníku MFF Karlovy Vary

10.6.2009
Podporujeme

Budějovický Budvar, n.p. navazuje na loňskou úspěšnou spolupráci s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary (MFF KV). Značka Budweiser Budvar se opět stala partnerem 44. ročníku, který bude probíhat od 3. do 11. července 2009. Pro filmové fanoušky navíc Budějovický Budvar připravil soutěž o vstupenky, která poběží na www.budvar.cz od 10. do 19. června. Každý, kdo se do soutěže zaregistruje, získá speciální screensaver. Ze zaregistrovaných, kteří správně odpoví na soutěžní otázku, bude každý den vylosován jeden výherce, který získá dvě celodenní vstupenky.

„Spojení věhlasného mezinárodního filmového festivalu s prémiovou značkou Budweiser Budvar, která se také těší mezinárodnímu ohlasu, je zcela logické. Dobré pivo je navíc vhodným nápojem i pro nejprestižnější společenské události. Proto jsme rádi, že ležák Budweiser Budvar bude zpříjemňovat pobyt v Karlových Varech nejen filmovým hvězdám, ale i všem ostatním návštěvníkům,“ říká Ing. Petr Samec, tiskový mluvčí Budějovického Budvaru. Partnerství s MFF KV přinese značce Budweiser Budvar nejen výrazné reklamní efekty, ale i posílení image.

Pivo Budweiser Budvar se bude podávat na oficiálních akcích festivalu, jako je Slavnostní zahájení MFF, Golfový turnaj či Slavnostní ukončení MFF. Pro návštěvníky festivalu však budou klíčové dva pivní stany (jeden na „Poštovním mostě“ a druhý před hotelem Thermal), kde se pivo bude čepovat non-stop v průběhu celého festivalu. Kromě piva Budweiser Budvar a příjemného posezení bude v pivních stanech možnost zakoupení teplého občerstvení. VIP hosté se pak s pivem Budweiser Budvar setkají i v Bechers baru, v salonku Beethoven Grandhotelu Pupp i v dalších známých gastronomických provozovnách.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.