BackZurückZpět

Budvar stan na festivalu Basinfirefest bude v nepřetržitém provozu 88 hodin

29.6.2011
Budweiser Budvar
Podporujeme

Na největším hudebním festivalu v západních Čechách tak fanoušci rocku, punku a metalu budou od zítřejšího večera mít možnost na scéně zbrusu nové Budweiser Budvar Stage shlédnout pestrou hudební nadílku nejen v podobě zahraničních kapel jako např. Paradise Lost (UK), ILL Niňo (USA), Sodom (GER), Freedom Call (GER) a FireWind (GR), ale i toho nejlepšího, co nabízí současná česká rocková, metalová a punková scéna. Zároveň je čeká i jedinečná možnost občerstvení v „NON STOP Budvar stanu“ s kapacitou 1000 míst k sezení. Provoz non-stop stanu bude zahájen již ve čtvrtek 30. června v 18:00 hod. a pípy se zastaví až v pondělí 4. července v 10 hodin ráno – tedy po celkem 88 hodinách nepřetržitého provozu.

Po celou dobu festivalu si tak návštěvníci budou moci vychutnat skvěle ošetřené pivo, k jehož čepování budou připraveny nejmodernější technologie, které na festival převeze pětice kamionů. „V nabídce bude nepasterovaný ležák i světlé výčepní pivo Budweiser Budvar, vše čepované přímo z tanku, dále pak tmavý ležák, řezané pivo, a pro řidiče bude připraven stánek s nabídkou sudového nealkoholického piva vylepšený o malé potěšení pro oko a srdce pánské části českého osazenstva.“ říká Petr Klein, manažer promoakcí Budějovického Budvaru.

Novinkou v rámci festivalu pak bude podávání veškerého sortimentu ve vratných ekologických kelímcích vyrobených ze speciálního vysoce odolného, ale snadno recyklovatelného plastu, tak jak je to běžné na všech velkých evropských hudebních festivalech. Zálohované kelímky tak – na místní poměry netradičně - umožní fanouškům skvělé hudby a vytříbeného piva prožít víkendový festival nejen v dobré náladě, ale i v čistějším a kultivovanějším prostředí.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.