BackZurückZpět

Budějovický Budvar zve na Budvar Fest

15.6.2011
Budweiser Budvar
Pivovar
Podporujeme

Pestrý výběr tvrdší rockové hudby nabídne obyvatelům a návštěvníkům Českých Budějovic hudební festival Budvar Fest. Jeho již pátý ročník se koná v sobotu 18. června 2011 od 13 hodin na tradičním místě – tedy na parkovišti TJ Sokol v Českých Budějovicích.

„Budvar Fest vstupuje již do svého pátého ročníku a stává se tradiční akcí, na kterou jsou fanoušci zvyklí a na kterou se těší. Lidem velmi vyhovuje možnost zpestřit si víkendový program přímo v centru města. Budvar Fest je pro nás generálkou na tradiční Den v Budvaru, který letos proběhne 10. září a nabídne divákům ještě bohatší program na dvou hudebních pódiích,“ říká Petr Klein, manažer promo akcí z Budějovického Budvaru.

V průběhu pátého ročníku rockového festivalu Budvar Fest se postupně představí 5 hudebních formací z České republiky. Hlavní hvězdou programu bude německá horror punková kapela The CRIMSON GHOSTS. Chybět nebude občerstvení, soutěže o ceny a projížďky na motorovém člunu na řece Malši. Pro případ deště bude pro diváky připraven pivní stan s kapacitou 500 míst k sezení. Vstup zdarma.

Program Budvar Festu:
13:00 - 14:00 QUEENS OF EVERYTHING
14:30 - 15:30 OSA KILLERS
16:00 - 17:00 FAST FOOD ORCHESTRA
17:30 - 18:30 INSANIA
19:00 - 20:00 SATISFUCKTION
20:30 - 22:00 THE CRIMSON GHOSTS (Německo)

Informace o kapelách

QUEENS OF EVERYTHING (Horn driven Rock'n'Roll)

www.bandzone.cz/queensofeverything

Queens Of Everything povstali z popela dnes již neexistujících kapel Flaming Cocks, 2v1, Bad Tones a Unity. Nejedná se tedy o žádné nováčky, ale o ostřílené muzikanty velmi pestrého hudebního zaměření. Právě originální mix hudebních žánrů činí z Queens Of Everything jedinečnou kapelu a to nejen v Čechách. Energický punkrock s nezaměnitelným zvukem rock'n'rollového kontrabasu okořeněný dechovou sekcí, to jsou Queens Of Everything! Po delší pauze se kapela opět vrací na pódia a má neuvěřitelně našlápnuto!

FAST FOOD ORCHESTRA (Ska/Rocksteady/Reggae)

www.fastfoodorchestra.cz

www.bandzone.cz/fastfoodorchestra

Fast Food Orchestra patří k nejvýraznějším a nejdéle fungujícím kapelám svého žánru na domácí hudební scéně. Od vzniku kapely (1994) vydali Fast Food Orchestra několik dlouhohrajících desek, odehráli bezpočet koncertů prakticky po celé České Republice a mezi největší úspěchy kapely bezesporu patří 14ti denní turné po Brazílii, společné evropské turné po boku slavných The Toasters a předskakování legendárním jamajským The Skatalites.

INSANIA (Astral Hardcore)

www.insania.freemusic.cz

www.bandzone.cz/insania

Žijící legenda! Až neuvěřitelně originální kapela, která s výjimkou zákazu činnosti v raných dobách své existence působí na české alternativní scéně již od roku 1987. Za těchto více jak 20 let mají na svém kontě 13 vydaných hudebních nosičů, bezpočet odehraných koncertů, úspěšné turné po Severní Americe a několik velmi prestižních hudebních ocenění. Insania vystupovala po boku světových velikánů jako např. Voivod, No Means No nebo Killing Joke, nechybí ani spolupráce s Jello Biaffrou – frontmanem legendárních Dead Kennedys a hlavou jednoho z nejvýznamnějších nezávislých hudebních vydavatelství Alternative Tentacles. Insania bezesporu patří ke klenotům české alternativní hudební scény.

SATISFUCKTION (Metal Rock)

www.bandzone.cz/satisfucktion

Je třeba Satisfucktion vůbec představovat? Tato jihočeská hvězda září na hudebním nebi již mnoho let. Od roku 1991 neúnavně křižují pódia českých klubů a festivalů, mají za sebou několik úspěšných zahraničních turné, předskakování Kiss, Faith No More nebo Waltari, mohou se pochlubit i spoluprací s mnoha významnými hudebníky a osobnostmi světového formátu a také několika prestižními hudebními oceněními. V roce 2011 vyšlo aktuální CD s názvem Penumbra, které se těší velmi pozitivním ohlasům jak ze strany fanoušků, tak ze strany hudebních kritiků.

The CRIMSON GHOSTS (Horror Punk/Metal)

www.crimson-ghosts.de

Jako hlavní hvězda festivalu a současně jediná zahraniční kapela vystoupí The Crimson Ghosts se svojí hororovou show. Po právu bývá tato kapela označována za průkopníka Horror Punku – žánru, ve kterém se mísí melodické punkrockové zpěvové linky s drsnými metalovými kytarovými riffy. V Horror Punku nejde pouze o hudební stránku, velmi důležitou roli hraje i ta vizuální – hororové masky a kostýmy. V tomto ohledu patří The Crimson Ghosts ke světové špičce. Jejich hororová image je dotažena k dokonalosti do posledního detailu. Hudebně jsou The Crimson Ghosts živým odkazem legendárních The Misfits, mnohdy bývají označováni za jejich právoplatné nástupce. Prvotřídní zážitek, který se v Č. Budějovicích nenaskytne každý den!

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.