BackZurückZpět

Budějovický Budvar zve do Českých Budějovic na Budvar Fest

14.5.2008
Budweiser Budvar
Pivovar

Pestrý výběr rockové hudby nabídne obyvatelům a návštěvníkům Českých Budějovic hudební festival Budvar Fest. Jeho druhý ročník se koná v sobotu 17. května 2008 od 12,30 hodin na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích. Loňský Budvar Fest navštívilo asi 1500 diváků.

„Uspořádání samostatného hudebního festivalu mimo areál pivovaru se nám osvědčilo už loni. Lidem vyhovuje možnost zpestřit si víkendový program přímo v centru města. Bude to pro nás také generálka na tradiční Den v Budvaru, který letos proběhne 13. září a nabídne divákům ještě bohatší program na dvou hudebních pódiích. V září vystoupí na dvoře Budějovického Budvaru Wanastowi Vjecy, No Name a další interpreti,“ říká Petr Klein, manažer promo akcí z Budějovického Budvaru.  

Budvar Fest nabídne rockovou hudbu v podání českých hudebních skupin. Program zahájí jihočeské skupiny Sistrum (od 12:30), Rozkrock (od 14:00) a Noise Boutique (od 15:30). Ve večerním bloku pak vystoupí rocková skupina Medvěd 009 (od 17:00) a skupiny AC/DC Revival (od 19:00) a Kiss Revival (od 21:00). Program doplní divácké soutěže o ceny. Pro případ nepříznivého počasí a také pro pohodlí diváků bude připraven pivní stan s 500 místy k sezení. Pro návštěvníky bude na místě zajištěn prodej čepovaného i lahvového piva (včetně čepovaného nealkoholického piva) z produkce Budějovického Budvaru, nealkoholických nápojů a občerstvení. Vstupné je zdarma.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.