BackZurückZpět

Budějovický Budvar uvedl na trh novinku – PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK

22.3.2016
Budweiser Budvar
Aktuality
Právě stočený ležák B:ORIGINAL se prodává v láhvích o objemu 0,5l.

Budějovický Budvar uvedl na trh zajímavou novinku. Pivovar nyní nabízí spotřebitelům specialitu patřící mezi lokální a čerstvé potraviny. Nový produkt se bude prodávat pod označením PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK v láhvích o objemu 0,5 litru. Jde o nepasterovaný světlý ležák Budweiser Budvar B:ORIGINAL. Z výrobní linky se láhve tohoto piva odebírají hned za plničem a neprocházejí pasterizací ani ostatními procedurami na stáčírně lahví. Poté jsou velmi rychle dopraveny do obchodů.

„Cesta piva od naplnění láhve v pivovaru do obchodu, a poté na stůl spotřebitele, je významně zkrácena a zrychlena. Přepravní časy díky samostatnému rozvozu trvají jen několik minut. Senzorické vlastnosti takového piva jsou shodné s pivem, které můžeme ochutnat jen přímo v pivovaru,“ říká Ing. Adam Brož, Ph.D, MBA, sládek Budějovického Budvaru. Novinku přivítají především zákazníci, kteří vyhledávají lokální čerstvé potraviny ve specializovaných prodejnách, lahůdkářstvích, farmářských obchodech a podobně. V prodejnách musí být navíc zaručeno uchování v chladničce a za tmy.

Právě stočený ležák rozváží po Českých Budějovicích speciální trojkolka.

„Právě stočený ležák se musí v prodejně i po nákupu uchovávat ve tmě při teplotě nepřesahující 10oC. Již několik hodin zářivkového osvětlení v prodejní vitríně nebo slunečního světla by porušilo jeho unikátní čerstvou chuť. Udržitelnost jeho jedinečných vlastností je při splnění požadovaných podmínek 10 dnů,“ dodává Adam Brož. Kvůli rychlosti a nárokům na logistiku bude PRÁVĚ STOČENÝ LEŽÁK dodáván pouze do vybraných obchodů na území města České Budějovice. „Ne každý má to štěstí, že v jeho městě už přes 120 let vaří své pivo světově známý pivovar. Chceme se všemi Budějčáky tuto výsadu naplno sdílet a nabídnout jim exkluzivní produkt, který nelze koupit mimo území města,“ uzavírá Adam Brož.

Rozvoz bude zajišťovat speciální vozidlo, které zajede až k těm správným dveřím. Na území města ho budete potkávat minimálně 2 x týdně - zásobování prodejen bude probíhat totiž vždy v úterý a v pátek. Doporučená prodejní cena bude 25,- Kč za láhev 0,5 l. Aktuální přehled prodejních míst je k dispozici na www.budvar.cz/prave-stocene.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.