BackZurückZpět

Budějovický Budvar uvádí na trh již čtvrtou variantu cideru Somersby

5.5.2016
Somersby
Aktuality

V roce 2012 se Budějovický Budvar stal výhradním dovozcem prémiového jablečného cideru Somersby Apple Cider do České republiky. V té době byla značka Somersby jedinou velkou mezinárodní značkou cideru na českém trhu. Díky obrovskému zájmu spotřebitelů se sortiment nabízených příchutí Somersby v roce 2013 rozšířil o hruškový cider a v roce 2014 také o ostružinovou příchuť. Nyní se na českém trhu objevila již čtvrtá varianta - Somersby Elderflower Lime - s příchutí bezového květu a limetky.

„Jedná se o akční, časově limitovanou dodávku pro nadcházející letní sezónu. Novinka má velmi zajímavý chuťový profil a ocení ji zejména spotřebitelé, kteří rádi experimentují. Očekáváme, že nová příchuť bude úspěšná a podpoří celkové prodeje značky Somersby v ČR,“ říká Pavel Kubeš, brand manager značky Somersby z Budějovického Budvaru. Somersby Elderflower Lime se bude dodávat v plechovkách o objemu 0,33 litru do maloobchodních prodejen v celé republice, do vybraných gastronomických zařízení a také na open air festivaly. Doporučená prodejní cena v maloobchodě je 24,90 Kč.

Somersby Elderflower Lime je jemně perlivý nápoj s příjemně osvěžující příchutí bezového květu a limetky. Má obsah alkoholu 4,5 % obj. a jeho neobvyklou chuť nejvíce ocení lidé, kteří žijí městským životním stylem, tráví hodně volného času s přáteli, mají pozitivní myšlení, hledají nevšední chuťové zážitky a rádi experimentují. Podávat by se měl vždy s ledem.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.