BackZurückZpět

Budějovický Budvar připravil pivní království na festivalu Basinfirefest

24.6.2013
Budweiser Budvar
Podporujeme

„Budějovický Budvar jako generální partner festivalu věnoval zvláštní péči organizační přípravě tak, že návštěvníci budou dostávat čepované pivo pokud možno bez čekání a rozhodně v nejvyšší možné kvalitě. Na místě bude pivní techniku obsluhovat tým zkušených pracovníků pivovaru. Ekologické vratné kelímky na pivo se pro návštěvníky stávají už samozřejmostí,“ říká Petr Samec, PR manažer Budějovického Budvaru. Žízeň mohou návštěvníci hasit pestrou nabídkou piva i cideru. Určitě ocení, že ležák Budweiser Budvar i výčepní pivo budou čepovány z tanků. Pivní fajnšmekry jistě potěší příležitost ochutnat „kroužkovaný“ ležáku Budweiser Budvar. Tzv. „kroužek“ obsahuje živé kvasinky, které pivu dodávají plnější chuť a silnější říz. Toto pivo není pasterované a právem patří mezi největší speciality, které Budějovický Budvar vyrábí.

„Pro větší pohodlí návštěvníků festivalu letos otvíráme zvláštní pivní stan koncipovaný jako klasická pivnice s příjemným posezením, kde se bude čepovat právě „kroužkovaný“ ležák a to výhradně do skla  - letos poprvé do sklenic z designové řady, kterou navrhl známý a úspěšný český designér Rony Plesl,“ dodává Petr Samec.

Ve festivalovém areálu budou rozmístěny celkem čtyři „Pivní bary speciál“. Na těchto barech nebudou chybět oblíbené letní nápoje: hruškový a jablečný cider značky Somersby a ani letošní novinka z produkce pivovaru – míchaný pivní nápoj PardálOVO bezové. Znalci se budou moci seznámit i se speciálním pivem BUD Premier Select -  pivem, které můžeme díky rekordní, 200 dnů dlouhé době zrání označit za vrchol pivní alchymie. Obsahuje 7,5 % alkoholu a od konzumentů vyžaduje daleko větší zkušenost, zodpovědnost a vyzrálost. Jeho konzumaci doporučuje pivovar mladým lidem až od 21 let, aby tento speciál nejen zvládli, ale i ocenili a vychutnali jeho chuťové vlastnosti. Pro ty, kteří si nechtějí odepírat lahodnou a plnou chuť piva, ale zároveň z různých důvodů nemohou pít běžné pivo, bude připraveno i pivo nealkoholické.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.