BackZurückZpět

Budějovický Budvar podepsal smlouvu o spolupráci s hokejovým klubem ČEZ Motor České Budějovice

15.5.2014
Pivovar
Podporujeme

Pivovar Budějovický Budvar, n. p. a hokejový klub ČEZ Motor České Budějovice dnes v Budvar aréně uzavřely smlouvu o spolupráci na příští 4 sezóny. Budějovický Budvar je již téměř 120 let nedílnou součástí Českých Budějovic a cítí sounáležitost s životem ve městě. Proto v rámci svých možností podporuje kulturní a společenský život a přispívá k šíření dobrého jména města nejen doma, ale především v zahraničí. Českobudějovický lední hokej podporuje pivovar nepřetržitě od roku 1993 a celkově investoval do tohoto sportu přes 100 miliónů Kč. Budějovický Budvar nezastavil podporu ani v hokejově méně příznivých dobách.

"Budějovický Budvar byl jedním z podniků, které nám nejvíce pomohly na začátku loňské sezony, kdy se rodil nový Motor. Jsme ohromně rádi, že jsme nyní uzavřeli dlouhodobou spolupráci, která jen potvrzuje fakt, že českobudějovický hokej a pivovar Budvar patří jednoznačně k sobě," říká Stanislav Bednařík, generální manažer ČEZ Motor České Budějovice.

„Za klubem ČEZ Motor České Budějovice stojí jihočeské hokejové legendy a my pevně věříme, že to je nejlepší záruka pro pokračování a hlavně další rozvoj slavné hokejové tradice v našem městě. Proto je smlouva podepsána na příští čtyři sezóny,“ říká Ing. Jiří Boček, ředitel Budějovického Budvaru. Předmětem smlouvy není jen samotná reklama značky Budweiser Budvar na dresech a dalších reklamních plochách, ale také komplexní spolupráce mezi klubem a pivovarem. To zahrnuje například vzájemné zapojení do společných projektů a akcí pro obchodní partnery obou stran. Klub navíc garantuje exkluzivní prodej piva z Budějovického Budvaru ve všech prostorách Budvar arény. „Podporujeme snahu majitelů klubu vrátit do našeho města hokej na nejvyšší úrovni a doufáme, že se jim to s naší pomocí, s pomocí dalších jihočeských podniků a také s vynikající podporou fanoušků podaří,“ uzavírá Jiří Boček.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.