BackZurückZpět

Budějovický Budvar bude přechodně prodávat pivo v přepravkách Pardál

7.4.2021
Aktuality

Budějovický Budvar nemá dostatek značkových přepravek Budvar pro tuzemský trh. Přechodně proto bude od poloviny dubna prodávat pivo Budvar Výčepní v přepravkách značky Pardál.

„Kvůli nedostatku značkových přepravek stáčíme Budvar Výčepní přechodně do přepraveknaší druhé značky Pardál. Na prodejnách je označujeme, aby nás zákazníci bezproblémů našli. Nové přepravky jsme objednali, ale vzhledem k dodacímlhůtám výrobce budou k dispozici až v červenci“, uvedl PetrKubín, obchodní ředitel pro tuzemský trh Budějovického Budvaru.

Prodeje ležáků Budweiser Budvar a Budvar 33 rostou v posledních měsících podle agentury Nielsen na domácím trhu o desítky procent. V loňském roce zaznamenal národní pivovar 2% nárůst objemu prodaného piva na domácím trhu.

Celkové obchodní výsledky národního pivovaru za loňský rok negativně ovlivnila celosvětová koronavirová krize. Budějovický Budvar přišel vlivem opatření souvisejících s koronavirem o desítky milionů korun, zejména kvůli zavřeným hospodám a restauracím, ale například i celoročním uzavřením návštěvnického centra pivovaru. Celkové tržby Budějovického Budvaru za pivo nicméně v roce 2020 rostly o 1% oproti předcházejícímu roku, tedy pomaleji nežrůst objemu. Zde se projevily chybějící tržby za sudové a tankové pivo. Kompletní ekonomické výsledky zveřejní Budějovický Budvar po ukončení auditu v závěru prvního pololetí 2021.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.