BackZurückZpět

Budějovický Budvar bude i v nadcházející sezóně oficiálním pivem českého hokeje

8.9.2008
Budweiser Budvar
Podporujeme

Jedním z hlavních partnerů hokejové extraligy bude v nadcházejí sezoně i Budějovický Budvar, n.p. Lední hokej je pro pivovar klíčovým sportem, který hraje velkou roli v komunikaci značky Budweiser Budvar již od roku 2003. Budweiser Budvar bude tak i letos provázet fanoušky při zápasech jejich oblíbených týmů v Extralize Ledního Hokeje i při zápasech českého národního hokejového týmu. Značka Budweiser Budvar bude i letos „Oficiálním pivem hokejové extraligy“ a „Oficiálním pivem českého hokeje“.

„Partnerství s českým hokejem je jedním z našich důležitých marketingových projektů. Umožňuje nám budovat image značky Budweiser Budvar ve spojení s jedním z nejoblíbenějších českých sportů,“ říká Tomáš Chalupský, brand manager značky Budweiser Budvar. „Návštěva hokejového utkání se stává společenskou událostí. Diváci dnes mohou prožívat vzrušení, napětí a radost v komfortním prostředí, které je příjemné pro celou rodinu. Fanouškům nabízí hokejové utkání velmi atraktivní způsob trávení volného času a naše pivo u toho samozřejmě nesmí chybět,“ dodává Petr Samec, PR manažer Budějovického Budvaru.

Kromě přítomnosti piva přímo na hokejových stadionech plánuje Budějovický Budvar pro nadcházející sezónu řadu dalších marketingových aktivit spojených s hokejem. Jde hlavně o akční hokejové multipacky, speciální hokejové restaurace Budvar Arény a s nimi úzce související Budvar Cup ve stolním hokeji, který vyvrcholí velkým celostátním turnajem. Budvar Arény jsou originálně upravené prostory ve vybraných restauracích v celé České republice. V každé Budvar Aréně je umístěn stůl pro stolní hokej, podlaha pod hokejovým stolem připomíná ledovou plochu a atmosféru dokresluje i stylová výzdoba na stěnách. Budvar Arény najdete např. v Brně, Českých Budějovicích, Plzni a Praze, ale i v řadě menších měst - Frenštátě pod Radhoštěm, Soběslavi, Třebíči a jinde.

„Kromě toho, že budeme pokračovat v aktivitách, které se nám v minulosti osvědčily, chceme spustit zcela nový projekt nazvaný BudvarBaby,“ dodává Tomáš Chalupský. Projekt BudvarBaby (čti „budvar baby“) bude zahájen v listopadu na všech stadionech hokejové extraligy a jeho součástí budou i speciální internetové stránky. Podrobnosti k projektu BudvarBaby budou zveřejněny koncem října.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.