BackZurückZpět

BUDĚJOVICKÝ BUDVAR PATŘÍ OPĚT MEZI NEJLEPŠÍ ZAMĚSTNAVATELE V KRAJI

20.5.2024
Tiskové zprávy

České Budějovice 20. 5. 2024 – Budějovický Budvar má na svém kontě další úspěch. Na vyhlášení soutěže Zaměstnavatel roku Jihočeského kraje se opět umístil mezi nejlepšími a zkompletoval svou sbírku cenných kovů.

Letošní vyhlášení soutěže Pluxee Zaměstnavatel roku, kterou každoročně pořádá Klub zaměstnavatelů, je minulostí a Budějovický Budvar si odnesl další skvělý výsledek. V kategorii firem do 5000 zaměstnancův Jihočeském kraji skončil na druhém místě a opět potvrdil, že patří mezi absolutní špičku.

„Výsledek nás těší a zároveň je pro nás velkou motivací do další práce. Vnímáme to jako společný úspěch všech, kteří usilují o to, aby náš pivovar byl zaměstnavatelem, který se o své lidi stará. Tohoto ani jiných úspěchů bychom nedosáhli nebýt našich skvělých lidí – ambasadorů, pro které je národní pivovar srdeční záležitostí. Děkujeme, že vás máme,“ uvedla personální ředitelka Budvaru Monika Grešová.

Zaměstnavatel roku je nejprestižnější soutěží pro zaměstnavatele v České republice. Firmy jsou v ní hodnoceny na základě celosvětově uznávané a maximálně objektivní metodiky Saratoga od společnosti PwC. Ta například sleduje, kolik zaměstnavatelé investují do svých lidí v oblasti mezd, vzdělávání či benefitů.

Nachrichten entfernen

Ich möchte Pressemitteilungen per e-mail erhalten.

Informationenzum Datenschutz hier

Danke für dein Interesse. Wir haben Sie zur Abonnentenliste hinzugefügt.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

News subscription

I want to receive press releases by email.

Information about personal data protection here

Thank you for your interest. We have added you to the list of subscribers.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Odebírání zpráv

Chci dostávat tiskové zprávy emailem.

Informace o ochraně osobních údajů zde

Děkujeme za váš zájem. Zařadili jsme vás na seznam odběratelů.
Oops! Something went wrong while submitting the form.