Láhev charitativní ležák BudvarIlustrace náměstí Českých Budějovic

připijte si s námi
na dobrou věc

charitativní ležák Budvar
charitativní ležák Budvar
charitativní ležák Budvar
charitativní ležák Budvar
charitativní ležák Budvar
charitativní ležák Budvar

Charitativní ležák

Pomáhat druhým tam, kde jsme doma. To je hlavním posláním Charitativního ležáku. Veškerý výtěžek z jeho prodeje si proto mezi sebe rozdělí celkem čtyři českobudějovické charitativní organizace. Do jejich výběru se zapojili také naši zaměstnanci, kteří kromě toho zvládli ležák i vlastnoručně zabalit.

Kde ho můžete koupit?

Charitativní ležák je možné zakoupit na adventních trzích na náměstí v Českých Budějovicích.

Láhev charitativní ležák Budvar
Ilustrace náměstí Českých Budějovic

Výtěžek z prodeje se rozdělí těmto 4 organizacím z budějc

O tom, kdo dostane kolik, rozhodnete vy, naši zákazníci. Při zakoupení ležáku totiž dostanete ke každé lahvi jeden žeton v hodnotě 100 Kč, který přímo na prodejním místě vhodíte organizaci vašemu srdci nejbližší. Přejeme krásné Vánoce a děkujeme, že s námi pomáháte!

Centrum BAZALKA, o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která poskytuje komplexní služby dětem, mládeži a mladým dospělým s kombinovaným postižením a s poruchami autistického spektra s přidruženou mentální retardací z celého Jihočeského kraje. Vybrané peníze bychom rádi použili na zakoupení speciálně upravených tříkolek pro naše klienty v nově otevřeném Domově pro osoby se zdravotním postižením, který nabízí pobytovou službu a bude v provozu od 1.1.2024 pro našich deset dospělých klientů.

Více informací

V roce 2024 centrum ARPIDA zahájí výstavbu nového komplexu budov pro osoby s tělesným a kombinovaným postižením. Ty budou primárně určeny dospělým klientům na jejich cestě po ukončení vzdělávání. Pomozte nám proto s dofinancováním stavby, pomozte nám vytvořit místo, které poskytne dospělým lidem s postižením příležitosti k soběstačnosti, osamostatnění, seberealizaci a smysluplnému trávení volného času.   

Více informací

Jsme nestátní nezisková organizace, která podporuje děti a dospělé s autismem a jejich rodiny. Rádi bychom, aby vybraná částka šla na přenosný snoezelen (relaxační koutek) a jeho vybavení. Přenosný relaxační koutek a vybavení k tomu určené, vozíme na každoročně pořádané tábory pro děti s autismem a jejich rodiny. Také ho vozíme v rámci terénní služby do rodin, aby i ostatní rodiče mohli vidět, jak takový koutek vypadá a mohli ho dítěti případně sami zařídit.

Více informací

CENTRUM AGÁTA - Zdarma pomáháme lidem, kterým ubližují jejich nejbližší. Rodinám, které čelí domácímu násilí. Všem, kteří se stali terčem psychického, ekonomického nebo fyzického trýznění z titulu svého pohlaví. Jsou slabší, podřízení, ale rozhodně nesmí být oběťmi. Poskytujeme krizové bydlení, psychologickou, terapeutickou i právní pomoc mužům, ženám i dětem. Mladým i seniorům. Každý si zaslouží cítit se bezpečně.

Více informací