Original pivnice Budvarka

Koncept ORIGINAL PIVNICE BUDVARKA je určen všem, kteří mají rádi prostředí tradiční a přitom moderní pivnice s příjemnou atmosférou, kde si mohou vychutnat s přáteli vynikající, kvalitně ošetřené pivo a výbornou českou i zahraniční kuchyni. Koncept je založen i na z části jednotné nabídce jídelníčku, který je složen z pokrmů, které nejlépe chutnají právě s pivem z Budějovického Budvaru. Pivnice Budvarky mají originální a tradiční interiér s dominantním výčepem a s posezením rozděleným do boxů. Stěny v jednotlivých boxech zdobí motivy s pivovarskou tématikou (Formanský, Na chmelnici, Na spilce, Sladovnický, Várečný, V ležáckém sklepě, Bednářský, Sládkovský, Na posledním mázu, U mokré čtvrti).
V ORIGINAL PIVNICI BUDVARKA je velký důraz kladen na podávání kvalitně ošetřeného piva, a to jak čepovaného, tak i lahvového. Na jídelním lístku najdeme zejména jídla tradiční české kuchyně, pivní speciality, ale i zástupce kuchyně mezinárodní.

Budvarky

Budvarka
České Budějovice

Original pivnice Budvarka v Hotelu Malý pivovar vznikla jako první Original pivnice Budvarka v roce 2003. Pivnice prošla změnou interiéru, došlo také k rozšíření prostoru zastřešené zahrádky. Nový interiér této pivnice slouží jako vzor pro ostatní pivnice sítě Budvarek.

Tradiční a přitom moderní design vytváří skvělou atmosféru pro příjemné posezení s přáteli, kteří rádi stráví společné chvíle u dobrého a kvalitně ošetřeného piva.

 • Kontakt

  Karla IV. 8-10, 370 01 České Budějovice
  +420 386 360 471
  +420 386 360 474 (fax)
  hotel(zavináč)malypivovar.cz

 • Více informací o Budvarce

  V jídelním lístku naleznete speciality z české i zahraniční kuchyně. Milovníci piva se mohou těšit na klasický Světlý ležák Budweiser Budvar, světlé výčepní pivo či pivní specialitu Bud Premier Select, ale i na tzv. kroužkovaný ležák, který vyžaduje zvláštní péči a proto je součástí nabídky pouze vybraných restaurací.
  Pivo: světlý ležák, kroužkovaný ležák, světlé výčepní pivo, tmavý ležák, Bud Premier Select, nealkoholické pivo
  Speciality: česká i zahraniční kuchyně, pivní speciality
  Vybavení: venkovní posezení

 • Virtuální prohlídka
 • Webové stránky Budvarky
 • Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

Masné krámy

Navštivte legendární
českobudějovickou restauraci
Masné krámy, místo,
kde legendy ožívají.

Pivnice Budvar

Stylová pivnice v areálu
Budějovického Budvaru, 
která nabízí kompletní
sortiment piva.

Prohlídky pivovaru

Obklopeni vůní moravského sladu a žateckého chmele nahlédnete do tajemství světoznámého ležáku Budweiser Budvar.