Original pivnice Budvarka

Koncept ORIGINAL PIVNICE BUDVARKA je určen všem, kteří mají rádi prostředí tradiční a přitom moderní pivnice s příjemnou atmosférou, kde si mohou vychutnat s přáteli vynikající, kvalitně ošetřené pivo a výbornou českou i zahraniční kuchyni. Koncept je založen i na z části jednotné nabídce jídelníčku, který je složen z pokrmů, které nejlépe chutnají právě s pivem z Budějovického Budvaru. Pivnice Budvarky mají originální a tradiční interiér s dominantním výčepem a s posezením rozděleným do boxů. Stěny v jednotlivých boxech zdobí motivy s pivovarskou tématikou (Formanský, Na chmelnici, Na spilce, Sladovnický, Várečný, V ležáckém sklepě, Bednářský, Sládkovský, Na posledním mázu, U mokré čtvrti).
V ORIGINAL PIVNICI BUDVARKA je velký důraz kladen na podávání kvalitně ošetřeného piva, a to jak čepovaného, tak i lahvového. Na jídelním lístku najdeme zejména jídla tradiční české kuchyně, pivní speciality, ale i zástupce kuchyně mezinárodní.

Budvarka
České Budějovice


		<strong>Budvarka</strong><br /> České Budějovice

Original pivnice Budvarka v Hotelu Malý pivovar vznikla jako první Original pivnice Budvarka v roce 2003. Pivnice prošla změnou interiéru, došlo také k rozšíření prostoru zastřešené zahrádky. Nový interiér této pivnice slouží jako vzor pro ostatní pivnice sítě Budvarek.

Tradiční a přitom moderní design vytváří skvělou atmosféru pro příjemné posezení s přáteli, kteří rádi stráví společné chvíle u dobrého a kvalitně ošetřeného piva.

Budvarka
Praha - Dejvice


		<strong>Budvarka</strong><br /> Praha - Dejvice

Original pivnice Budvarka v Praze 6 - Dejvicích je zařízena a vybavena dle originálního návrhu pivovaru Budějovický Budvar. Dům, ve kterém se pivnice nachází, postavil v roce 1914 stavitel Josef Paroulek. Už od svého vzniku je tato budova neodmyslitelně spojena s budějovickým pivem a pivnice „Budvarka“ zde fungovala od samého počátku. Vlastníci byli po roce 1945 donuceni předat dům do správy státu a vyhlášenou restauraci nahradila školní jídelna. V devadesátých letech byl zchátralý majetek vrácen dědicům a „Budvarka“ byla obnovena. V roce 2006 proběhla rozsáhlá rekonstrukce a pivnice dostala současnou podobu.

Budvarka
Litoměřice


		<strong>Budvarka</strong><br /> Litoměřice

Original pivnice Budvarka v Litoměřicích byla otevřena po rozsáhlé rekonstrukci v prostorách sladovny bývalého pivovaru. Celý areál je zapsán jako kulturní památka a je součástí městské památkové rezervace Litoměřice.

Nejstarší pivovarské objekty vybudované v pozdně barokním slohu tvoří část uliční fronty Lidické ulice. Byly vystavěny v první polovině 18. století poté, co došlo ke spojení všech litoměřických právovárečných měšťanů za účelem společné výroby piva. Výraznou stavební adaptací prošel areál ještě v 60. letech 18. století. 

Budvarka
Tábor


		<strong>Budvarka</strong><br /> Tábor

Dům, ve kterém je otevřena Original pivnice Budvarka patří k nejstarším domům v Táboře. Byl postaven kolem roku 1490. Dříve tu byla například pekárna či zájezdní hostinec U Zlatého lva.

Dominantou přízemí i prvního patra Budvarky jsou pozdněgotické nosné sloupy, které spolu s historickou klenbou dotvářejí starobylou atmosféru domu. V přízemí se nachází pivnice s výčepem z masivního dubu, mědi a mosazi. Pivnice spolu s restaurací má celkovou kapacitu přes 100 míst.

Budvarka
Hodonín


		<strong>Budvarka</strong><br /> Hodonín

Původní vila majitelů slévárny, která se nachází v samém centru Hodonína, se po kompletní přestavbě stala reprezentativní Original pivnicí Budvarka Budějovického Budvaru, n. p.

Vila, která zažila znárodnění, dobu normalizace a sloužila i jako administrativní budova, nyní nabízí vinárnu, pivnici a restauraci. Spolu s rozsáhlou rekonstrukcí budovy došlo ke kompletní úpravě interiéru. Dominantou pivnice se stal výčep z masivního dubu, mědi a mosazi, typický pro Budvarky po celé republice. V přízemí se nachází stylová pivnice s kapacitou 90 míst.

Budvarka
Kolín


		<strong>Budvarka</strong><br /> Kolín

Original pivnice Budvarka U Radnice má kapacitu 150 míst a nachází se na jednom z nejvyhledávanějších míst společenského života Kolína ve společenském domě s plesovým sálem s kapacitou 600 míst. Je vybudována podle konceptu Original pivnice Budvarka, který vytvořil Budějovický Budvar. Rekonstrukce se dotkla zejména vybavení interiéru. Dominantou pivnice je výčep z masivního dubu, mědi a mosazi.

Karla IV. 8-10, 370 01 České Budějovice
+420 386 360 471
+420 386 360 474 (fax)
hotel(zavináč)malypivovar.cz

 • Více informací o Budvarce

  V jídelním lístku naleznete speciality z české i zahraniční kuchyně. Milovníci piva se mohou těšit na klasický Světlý ležák Budweiser Budvar, světlé výčepní pivo či pivní specialitu Bud Premier Select, ale i na tzv. kroužkovaný ležák, který vyžaduje zvláštní péči a proto je součástí nabídky pouze vybraných restaurací.
  Pivo: světlý ležák, kroužkovaný ležák, světlé výčepní pivo, tmavý ležák, Bud Premier Select, nealkoholické pivo
  Speciality: česká i zahraniční kuchyně, pivní speciality
  Vybavení: venkovní posezení

 • Virtuální prohlídka
 • Webové stránky Budvarky
 • Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

Wuchterlova 336/22, Praha 6 - Dejvice
+420 222 960 820
+420 222 960 820 (fax)
budvarkadejvice(zavináč)seznam.cz

Lidická 59, 412 01 Litoměřice
+420 416 533 533
budvarka.ltm(zavináč)seznam.cz

 • Více informací o Budvarce

   

  Pivnice Budvarka je vybudována podle konceptu značkových pivnic Original pivnice Budvarka, který vytvořil pivovar Budějovický Budvar.

  Pivnice se nachází asi 50 metrů od hlavního litoměřického náměstí (Mírové náměstí). Provozovna je umístěna v přízemí objektu s vchodem směřujícím do Lidické ulice. Místnost opticky rozdělují tři původní mohutné portály, tvořící základní kostru klenby nad celým prostorem pivnice. Dominantou pivnice je výčep. Všechny součásti interiéru jsou vyrobené z kvalitních tradičních materiálů, především z masivního dubu, mědi a mosazi.

  Pivo: světlý ležák, tmavý ležák, kroužkovaný ležák, světlé výčepní pivo, Bud Premier Select speciální pivo, nealkoholické pivo, Carlsberg importovaný světlý ležák

  Speciality: grilovaná vepřová kolena a žebra, lávový gril

  Vybavení: velkoplošné LCD televizory (na programu jsou především důležité sportovní přenosy)
  Restaurace přijímá všechny platební karty a stravovací poukázky.

 • Virtuální prohlídka
 • Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

Žižkovo náměstí 16, 390 01 Tábor
+420 381 252 397

 • Více informací o Budvarce

  Interiér je vybudován podle konceptu Original pivnice Budvarka, který vytvořil Budějovický Budvar. Spojuje prostředí tradiční, ale moderní pivnice s příjemnou atmosférou, kde si mohou návštěvníci vychutnat vynikající, kvalitně ošetřené pivo a výbornou českou i mezinárodní kuchyni.Restaurace v 1. patře nabízí speciality staročeské i mezinárodní kuchyně včetně oblíbených pivních specialit. Soukromí poskytne salonek. Za teplého počasí si návštěvníci mohou posedět v útulné předzahrádce.
   

  Pivo: světlý ležák, kroužkovaný ležák, světlé výčepní pivo, tmavý ležák, Bud Premier Select, nealkoholické pivo

  Speciality: staročeská i mezinárodní kuchyně, pivní speciality
  Vybavení: restaurace, salonek, předzahrádka
   

 • Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka
 • Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

Měšťanská 10, 695 00 Hodonín
+420 518 340 324
info(zavináč)budvarka-hodonin.cz

Zámecká 109, 280 00 Kolín
+420 321 720 044
+420 321 727 806 (fax)

 • Více informací o Budvarce

   

  Tento typ restaurace je určený všem, kteří mají rádi prostředí tradiční a zároveň moderní pivnice s příjemnou atmosférou, kde si mohou s přáteli vychutnat vynikající kvalitně ošetřené pivo a výbornou českou i mezinárodní kuchyni.
  Pivo: světlý ležák, kroužkovaný ležák, světlé výčepní pivo, tmavý ležák, Bud Premier Select, nealkoholické pivo
  Speciality: česká i mezinárodní kuchyně, pivní speciality
  Vybavení: plesový sál s kapacitou 600 lidí
   

 • Virtuální prohlídka
 • Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie Fotogalerie

Masné krámy

Navštivte legendární
českobudějovickou restauraci
Masné krámy, místo,
kde legendy ožívají.

Pivnice Budvar

Stylová pivnice v areálu
Budějovického Budvaru, 
která nabízí kompletní
sortiment piva.

Prohlídky pivovaru

Obklopeni vůní moravského sladu a žateckého chmele nahlédnete do tajemství světoznámého ležáku Budweiser Budvar.