Ocenění

Pivovar Budějovický Budvar za své existence získal řadu ocenění jak ze strany konzumentů, tak pivovarských odborníků doma i v zahraničí. Mezi nejcennější vůbec patří první zlatá medaile ze Světové výstavy v Praze z roku 1896. Dále „hattrick“, třikrát dvě zlaté medaile pro ležák Budweiser Budvar a speciál Bud Premier Select v soutěži kvality Monde Selections v letech 1999, 2000 a 2001.

Z domácích ocenění je to šestinásobné získání titulu Pivo roku (1996, 1998, 2000, 2001, 2002, 2003 a 2004), který získal ležák Budweiser Budvar od odborného pivního magazínu Pivní kurýr.

<< >>

Produkty

Pivo roku 2005

Praha - Pivo roku 2005, světlý ležák Budweiser Budvar se stal vítězem ankety čtenářů časopisu „Pivní Kurýr“ o nejoblíbenější pivo roku

Značky

Cool Brand Leader

Londýn - Cool Brand Leader, Značka Budweiser Budvar se zařadila mezi "módní" značky ve Velké Británii. Hodnocení provedla britská organizace nezávislých odborníků Superbrands.

Popai Europe Awards

Paříž - Popai Europe Awards 2004, soubor reklamních předmětů značky Budweiser Budvar získal nejvyšší evropské ocenění za kreativitu a technické provedení.

Pivovar

Počin roku 2004

Praha - Počin roku 2004, titul udělený Sdružením přátel piva za získání „Chráněného zeměpisného označení (PGI)“ pro „Budějovické pivo“.

Zlatý Rhodos

Praha - Zlatý Rhodos, pivovar Budějovický Budvar získal druhé místo v soutěži o nejlepší firemní image v kategorii "Pivovary"

Český svaz pivovarů a sladoven, síň slávy

Praha - Český svaz pivovarů a sladoven, Doc. Ing. Jan Šavel - dlouholetý vedoucí vedoucí Střediska výzkumné
a vývojové činnosti Budějovického Budvaru získal nejvyšší odborné ocenění v České republice a byl uveden do „Síně slávy českého pivovarství a sladařství“.

Czech TOP 100

Praha - Czech TOP 100, pivovar Budějovický Budvar získal první místo v Jihočeském kraji v soutěži „Sto obdivovaných českých firem“

Ocenění

 

Zlatá mediaile pro světlý ležák Budweiser Budvar ze soutěže Monde Selection v roce 2001.

Produkty

Získejte přehled 
o kompletním sortimentu piv z Budějovického Budvaru.

Kontakt pro média

Ing. Petr Samec, Dr.
PR manažer
+420 387 705 234
Email: petr.samec(zavináč)budvar.cz

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie
pivovaru z historie
i současnosti.