Značka Budweiser Budvar spustila novou podobu webových stránek

Štítky: NovinkyInovace
21. 10. 2013 | České Budějovice

Po intenzivním několikaměsíčním vývoji spustila značka Budweiser Budvar nové webové stránky na adrese www.budvar.cz. Webové stránky jsou nově optimalizovány pro široké spektrum zařízení, od moderních velkoplošných monitorů až po mobilní telefony a stále populárnější tablety. Novinkou je také lokalizace webu do angličtiny a němčiny.

“Spuštění nové verze prezentace předcházela důkladná analýza statistik návštěvnosti a jeho užívání. Dospěli jsme k závěru, že klíčový web značky Budweiser Budvar musíme posunout dál nejen designově, ale hlavně uživatelsky. Nový web je tak přehlednější, rychlejší a především dostupný na mobilech a tabletech. Lokalizace obsahu do angličtiny a němčiny byla naprosto nezbytná, neboť polovinu naší produkce vyvážíme a značku tedy musíme adekvátně prezentovat i v zahraničí,” říká Jakub Janoušek, internet communication manager Budějovického Budvaru.

Stránky jsou technologicky navrženy tak, že samy poznají, z jakého zařízení uživatel přichází a přizpůsobí mu své zobrazení pro snazší ovládání - jedná se o tzv. responzivní design. Web je postaven na nejmodernějších technologiích jako je HTML 5, CSS 3, paralaxní scrolling pomocí JavaScriptu apod. Web již neobsahuje žádné prvky v technologii Flash, která se dříve používala zejména pro animaci. Aplikace „Kam na Budvar“ nabízí vyšší uživatelský komfort, rychlejší vyhledávání restaurací s našeptávačem a možnost přepnutí pohledu do Google Street View pro ještě snazší nalezení požadované restaurace. Optimalizací prošla také sekce Ke stažení, ve které nyní najdete tematické tapety z aktuální kampaně značky, přizpůsobené pro běžná rozlišení monitorů, ale i displejů tzv. chytrých telefonů a tabletů.

Změny jsou také obsahové. Úvodní stránka nyní přehledně zobrazuje všechny komunikační aktivity značky. Také byly přepracovány klíčové podstránky. Nechybí kompletní přehled produktů z portfolia značky Budweiser Budvar včetně rozšířené verze historie pivovaru, přehledně zpracované do časové osy od roku 1265 do současnosti.

 

Kontakt pro média

Ing. Petr Samec Dr.

tiskový mluvčí

+420 387 705 284

Zasílání novinek

Vložte vaši e-mailovou adresu a dostávejte novinky ihned po zveřejnění

E-mail *
Jméno *
Příjmení *
Země *
Medium *(Vydavatel - název)
Souhlasíte se zpracováním osobních údajů * Vyplňte prosím toto pole
* Povinné položky