Archiv tiskových zpráv

Značka Pardál se poprvé představí jako partner velkých hudebních festivalů

27.6.2016 České Budějovice

Výčepní pivo značky Pardál bylo na český trh uvedeno v roce 2007 jako výsledek originálního spojení profesionality pivovarských odborníků z Budějovického Budvaru a více než 300 spotřebitelů. „Pivo vyladěné …

Více informací

<< >>

Světlý ležák Pardál Echt získal zlatou medaili v soutěži Monde Selection

23.6.2016 České Budějovice

Světlý ležák Pardál Echt získal zlatou medaili v 55. ročníku soutěže Monde Selection. Monde Selection patří mezi nejprestižnější a největší mezinárodní soutěže pro hodnocení kvality. Letos bylo v sedmi kategoriích přihlášeno celkem 2 938 produktů z 82 států všech kontinentů. V kategorii piva bylo hodnoceno 294 vzorků piva z 90 pivovarů v 58 zemích.

Více informací

Předzvěstí prázdnin se stává „Masné krámy FEST“

17.6.2016 České Budějovice

Centrum Českých Budějovic zřejmě získalo další tradici. Druhý ročník festivalu „Masné krámy FEST“ proběhne poslední červnový víkend (24. 6. – 26. 6.). Části ulic Krajinská a Hroznová opět zaplní hudební pódium, venkovní bar a velký pivní stan. Posezení u tankového kroužkovaného ležáku a grilovaných specialit zpříjemní hostům živá hudba nebo pivní soutěže. Vstup je zdarma.

Více informací

Tmavý ležák z Budějovického Budvaru získal stříbrnou medaili v USA

9.6.2016 České Budějovice

Tmavý ležák z Budějovického Budvaru získal stříbrnou medaili v mezinárodní soutěži „New York International Beer Competition“ v kategorii „European Style Dark“. Porota hodnotila 400 vzorků piva a cideru ze 12 zemí. Přehled oceněných piv najdete zde. Sbírka mezinárodních medailí udělených tmavému budvarskému ležáku se tak rozšířila na sedm. Dosud největšími úspěchy jsou titul „World’s Best Lager“ z roku 2007 a zlatá medaile v soutěži „Monde Selection“ v roce 2010. Kromě toho tmavý ležák čtyřikrát zvítězil v anketě českého Sdružení přátel piva v kategorii „Tmavé pivo roku“.

Více informací

Budějovický Budvar získal certifikát AEOC

7.6.2016 České Budějovice

Budějovický Budvar v pondělí 30. května na generálním ředitelství cel oficiálně převzal významné osvědčení AEOC, které je v Evropské unii udělováno pouze spolehlivým a finančně stabilním hospodářským subjektům. Povolení AEOC přináší exportérům zásadní výhody, neboť kromě jiného umožňuje přístup ke zjednodušeným celním postupům, možnost přednostního celního odbavení nebo provádění celní kontroly na specifickém místě. V České republice získalo certifikát AEOC dosud jen 85 hospodářských subjektů.

Více informací

PardálOVO bezové získalo stříbrnou medaili v soutěži Pivo České republiky 2016

6.6.2016 České Budějovice

„PardálOVO bezové“, které vyrábí Budějovický Budvar, získalo druhé místo v soutěži „Pivo České republiky 2016“ v kategorii „Ochucené pivo“. Výsledky byly vyhlášeny v sobotu 4. června na českobudějovickém výstavišti během Slavností piva 2016. Do soutěže se tento rok přihlásilo 65 pivovarů s 339 vzorky piv ve 20 kategoriích.

Více informací

Pro Svátek sousedů je na trhu dárkové balení ležáku Budweiser Budvar v jednolitrové láhvi

24.5.2016 České Budějovice

V obchodech po celé republice se objevila limitovaná edice světlého ležáku Budweiser Budvar. Tentokrát se jedná o zajímavou obalovou inovaci: láhev má objem jeden litr a je zabalena v exkluzivní dárkové krabici. Originální designová láhev typu Champagne se vyznačuje výrazným plastickým embossingem, který zobrazuje znak města České Budějovice, logo Budweiser Budvar a tradiční budvarský symbol – štít s písmenem „B“. Embossing nahrazuje klasickou etiketu a povinné informace o produktu jsou vytištěné na kartonovém obalu.

 
 

 

Více informací

Tento týden uplynulo 120 let od otevření první restaurace v areálu Budějovického Budvaru

20.5.2016 České Budějovice

V úterý 17. května 2016 uplynulo 120 let od slavnostního otevření první restaurace v areálu pivovaru Budějovický Budvar. Pro občany Českých Budějovic to byla významná společenská událost, o které informovaly i české noviny Budivoj (ročník 32, čtvrtek 21. května 1896, str. 2):

Více informací

Koncert kapely Scooter doplní bohatý program

17.5.2016 České Budějovice

Za necelý měsíc - 11. června - zaduní Výstavištěm v Českých Budějovicích oslňující výbuch, znamenající začátek dlouho očekávané jihočeské premiéry legendární německé kapely Scooter. Frontman H. P. Baxxter a jeho spoluhráči nenechají nikoho na pochybách o tom, že jejich energie, charisma a sex-appeal má stále stejné grády a hity Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass!, společně s tracky z nového alba ACE budou nekompromisně udávat rytmus do tance všem, kteří se sjedou do Budějovic.

Více informací

Světlý ležák CZECHVAR z Budějovického Budvaru získal zlatou medaili v USA

16.5.2016 České Budějovice

Světlý ležák z pivovaru Budějovický Budvar získal další zlatou medaili v mezinárodní soutěži. Do letošního, již 16. ročníku „Los Angeles International Beer Competition“, bylo přihlášeno 1000 vzorků piva v 97 kategoriích. Ve specializovaných porotách zasedlo více než 100 certifikovaných degustátorů, sládků a manažerů z amerického pivovarského průmyslu.

Více informací

1 2 3

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie
pivovaru z historie
i současnosti.

Kariéra v Budvaru

Zařaďte se mezi spokojené Budvaráky. Sledujte aktuální nabídky pracovních příležitostí.

Tiskový mluvčí

Ing. Petr Samec, Dr.

Tiskový mluvčí
+420 387 705 284
petr.samec(zavináč)budvar.cz