Archiv tiskových zpráv

Pro Svátek sousedů je na trhu dárkové balení ležáku Budweiser Budvar v jednolitrové láhvi

24.5.2016 České Budějovice

V obchodech po celé republice se objevila limitovaná edice světlého ležáku Budweiser Budvar. Tentokrát se jedná o zajímavou obalovou inovaci: láhev má objem jeden litr a je zabalena v exkluzivní dárkové …

Více informací

<< >>

Tento týden uplynulo 120 let od otevření první restaurace v areálu Budějovického Budvaru

20.5.2016 České Budějovice

V úterý 17. května 2016 uplynulo 120 let od slavnostního otevření první restaurace v areálu pivovaru Budějovický Budvar. Pro občany Českých Budějovic to byla významná společenská událost, o které informovaly i české noviny Budivoj (ročník 32, čtvrtek 21. května 1896, str. 2):

Více informací

Koncert kapely Scooter doplní bohatý program

17.5.2016 České Budějovice

Za necelý měsíc - 11. června - zaduní Výstavištěm v Českých Budějovicích oslňující výbuch, znamenající začátek dlouho očekávané jihočeské premiéry legendární německé kapely Scooter. Frontman H. P. Baxxter a jeho spoluhráči nenechají nikoho na pochybách o tom, že jejich energie, charisma a sex-appeal má stále stejné grády a hity Hyper Hyper, Fire, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song), Nessaja, Maria (I Like It Loud) nebo Move Your Ass!, společně s tracky z nového alba ACE budou nekompromisně udávat rytmus do tance všem, kteří se sjedou do Budějovic.

Více informací

Světlý ležák CZECHVAR z Budějovického Budvaru získal zlatou medaili v USA

16.5.2016 České Budějovice

Světlý ležák z pivovaru Budějovický Budvar získal další zlatou medaili v mezinárodní soutěži. Do letošního, již 16. ročníku „Los Angeles International Beer Competition“, bylo přihlášeno 1000 vzorků piva v 97 kategoriích. Ve specializovaných porotách zasedlo více než 100 certifikovaných degustátorů, sládků a manažerů z amerického pivovarského průmyslu.

Více informací

Burgry a „chřestění“ v restauraci Masné krámy

13.5.2016 České Budějovice

Šéfkuchař restaurace Masné krámy připravil další sezónní nabídku. Od 18. do 22. května se na stolech objeví burgry z hovězího, kuřecího i vepřového masa, které doplní lehké pokrmy z čerstvého chřestu.

Více informací

Pardál Team ladí fichtla na závod v Adamově a těší se na první body ve Fichtl Cup Serie

12.5.2016 České Budějovice

Letošní ročník závodů malých motocyklů Fichtl Cup Serie bude tuto sobotu pokračovat v Adamově nedaleko Českých Budějovic. Na startovní listině se nově objevuje Pardál Team. Jeho stájová jednička Šneg na stroji Jawa 21 Sport se v kategorii „Stodolák“ pokusí získat první seriálové body, nebo alespoň vylepšit 22. místo ze své premiéry ve Vlkovicích. Závod na terénním okruhu kolem Hůrského rybníka startuje v 12:00.

Více informací

Budějovický Budvar uvádí na trh již čtvrtou variantu cideru Somersby

5.5.2016 České Budějovice

Budějovický Budvar uvádí na český trh osvěžujících alkoholických nápojů již čtvrtou chuťovou variantu cideru dánské značky Somersby. Novinka má příchuť bezového květu a limetky. Prodávat se bude v plechovkách o objemu 0,33 l. Uvítají ji zejména spotřebitelé, kteří rádi experimentují. Časově limitovaná dodávka pro letošní letní sezónu bude po celé republice dostupná v maloobchodních prodejnách, ve vybraných gastronomických zařízeních i na hudebních festivalech.

Více informací

Budějovický Budvar již 12 let vyrábí pivo s logem Chráněné zeměpisné označení

2.5.2016 České Budějovice

Včera uplynulo již 12 let od okamžiku, kdy se na etiketách piva značky Budweiser Budvar objevilo logo Chráněné zeměpisné označení (CHZO). Toto označení dává zákazníkům garanci, že produkt byl vyroben předepsaným způsobem z přesně definovaných surovin a v jednoznačně určeném místě výroby. Budějovický Budvar byl prvním uživatelem CHZO v České republice a později pomáhal i při získání CHZO „České pivo“.

Více informací

Pstruzi a medvědí česnek v restauraci Masné krámy

18.4.2016 České Budějovice

Čerství pstruzi či siveni ze Šumavy a speciality z medvědího česneku se od čtvrtka 21. dubna objeví na stolech českobudějovické restaurace Masné krámy. Ryby odchované na říčce Spůlce dodá Pstruhařství Mlýny z Žáru u Vacova.

Více informací

Jiří Boček, ředitel pivovaru Budějovický Budvar, získal Výroční cenu České a moravské pivovarnické akademie za rok 2015

7.4.2016 České Budějovice

Česká a moravská pivovarnická akademie vyhlásila včera Výroční ceny za rok 2015 celkem v 17 kategoriích. V kategorii pivovarů s ročním výstavem nad 500 000 hektolitrů získal ocenění Ing. Jiří Boček, ředitel pivovaru Budějovický Budvar, n. p.

Více informací

1 2 3

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie
pivovaru z historie
i současnosti.

Kariéra v Budvaru

Zařaďte se mezi spokojené Budvaráky. Sledujte aktuální nabídky pracovních příležitostí.

Tiskový mluvčí

Ing. Petr Samec, Dr.

Tiskový mluvčí
+420 387 705 284
petr.samec(zavináč)budvar.cz